Lietuvos aeroklubo metinė konferencija vyks 2024 m. balandžio 6 d. Vilniuje

Š.m. balandžio 6 d. Vilniuje vyks metinė ataskaitinė-rinkiminė Lietuvos aeroklubo konferencija.

Konferencijos programą tradiciškai sudarys dvi dalys – trumpa reguliacinės aplinkos ir pokyčių apžvalga, kurią pristatys aviaciją ir valstybės paramą sportui reguliuojančių institucijų atstovai, bei Lietuvos aeroklubo ataskaitinė dalis.

Konferencijos darbotvarkė

10:00 Konferencijos atidarymas

Tylos minutė, 2023 m. mirusių aviatorių pagerbimas.

10:05-10:50 Reguliuojančių institucijų pranešimai apie bendrosios aviacijos reguliavimo pokyčius

10:50-11:00 Nusipelniusių aviatorių apdovanojimai:

Sportininkų, pasiekusių aukštus rezultatus pasaulio ir Europos čempionatuose, pagerbimas

Nusipelniusių aviatorių apdovanojimas LAK garbės ženklais

11:00-11:20 Pertrauka

Konferencijos darbo organų (pirmininko, sekretoriato, mandatų ir balsų skaičiavimo komisijų) rinkimai

Lietuvos aeroklubo prezidento ir Tarybos veiklos ataskaita

Lietuvos aeroklubo revizijos komisijos ataskaita ir metinės finansinės atskaitomybės tvirtinimas

Lietuvos aeroklubo etikos komisijos ataskaita

Lietuvos aeroklubo auditoriaus ataskaita

Lietuvos aeroklubo prezidento rinkimai

Lietuvos aeroklubo tarybos sudėties tvirtinimas

Lietuvos aeroklubo revizijos komisijos rinkimai

Delegatų į eilinę Lietuvos aeroklubo konferenciją delegavimo normų tvirtinimas

Kiti klausimai (delegatų siūlymu)

12:00 konferencijos pabaiga

Atsižvelgiant į gautus pasiūlymus darbotvarkė gali kisti. Pasiūlymus dėl darbotvarkės papildymo kviečiame teikti iki balandžio 4 d. el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

2022 m. patvirtinti Lietuvos aeroklubo įstatai numato, kad LAK prezidentas yra renkamas dvejų metų terminui, todėl šie metais bus rinkiminiai. Kandidatų į LAK prezidento postą teikimus (trumpas savęs ir veiklos programos pristatymas) kviečiame teikti iki balandžio 4 d. el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Konferencija vyks Vilniuje, J. Basanavičiaus gimnazijos aktų salėje (S. Konarskio g. 34).